Miro – 1160/3

Audio telefón MIRO je skvelým doplnkom vo vašom byte, alebo kancelárií. Môže sa použiť v prípadoch, keď je potrebné zabezpečiť iba zvukovú komunikáciu, alebo s cieľom ušetriť peniaze bez obetovania dizajnu a funkčnosti.

Elegantný a minimalistický

Miro hansfree telefón je vhodný na všetky inštalácie, kde nie je potrebné video. Jeho minimalistické rozmery a elegantný vzhľad zapadne do každého dizajnu. Kompaktný, ergonomický a funkčný audio telefón najnovšej generácie sa stane inteligentným a hospodárnym riešením pre audio komunikáciu s návštevníkmi. Moderná hansfree technológia poskytuje maximálne pohodlie a ľahkú komunikáciu, bez použitia nepohodlného a zastarelého slúchadla.

1160-3

Na veľkosti a dizajne záleží

Ide o najmenší telefón z produkcie URMET. Vďaka vysokej kvalite lesklého bieleho ABS plastu, z ktorého je zariadenie vyrobené, sa harmonicky kombinuje s akýmkoľvek interiérom a jeho kompaktná veľkosť robí zariadenie skutočne nenápadným.  

1160-3_3

Technické vlastnosti

Na prednej strane zariadenia sú tlačidlá na ovládanie komunikácie. Priamo na zariadenie môžete pripojiť tlačidlo na zvonenie spred dverí.

Povrch: Lesklý
Materiál: Biely ABS plast
Rozmery: V80 mm x Š110 mm x H19 mm 
Konektor: RJ45