MAX 10″ – 1717/21

Max 10 je náš prémiový dotykový monitor IP s najväčšou obrazovkou, akú sme kedy vyrobili, so šírkou 10 palcov.
Ovládanie gestami
Hlasové ovládanie
Dotykové ovládanie
Audio a video hlasová pošta
Telefonovanie cez smartfón

Prehľad

Max 10 sa líši tým, že má 3 rôzne typy ovládania, môžete ho ovládať dotykom, hlasom a gestami.

Na ovládanie Maxa 10 stačí použiť dotykový displej, hovoriť naň alebo pred ním mávať rukou.

Pomocou dotykového ovládania, hlasu alebo gest môžete zapnúť displej, otvoriť dvere, zobraziť kamery vstupného panela a ďalšie funkcie.

Max ponúka novú úroveň ovládania

Max sa dá ovládať 3 rôznymi spôsobmi, dotykom, hlasom alebo gestami. Jednoducho sa dotknite displeja, prehovorte na Maxa alebo pred ním mávnite rukou a ovládajte ho. Funkcie, ako je zapnutie displeja, otvorenie dverí, ukončenie hovoru a ďalšie, možno ovládať dotykom, hlasom alebo gestami.

Max má integráciu CCTV

Max má RTSP, ktorý poskytuje obyvateľom možnosť sledovať živé prenosy z kamier v budovách priamo z monitora v ich byte. Obyvateľ môže dokonca zhotovovať snímky z kanálov CCTV kamier a ukladať ich priamo na svoj monitor Max, aby si ich mohol neskôr prezerať alebo exportovať.

Max kombinuje luxus s funkčnosťou

S najväčšou obrazovkou, akú sme kedy vyrobili, širokou 10 palcov, zasadenou do rámu z brúseného hliníka a s pokročilými funkciami, ako je automatické presmerovanie hovorov, sledovanie vstupného panela a kamerového systému, ktoré sú k dispozícii hneď po vybalení; Max nerobí kompromisy vo vzhľade ani funkčnosti.