Elekta INOX – 1060/18/INOX

Prémiové vstupné panely URMET sa každý rok stávajú čoraz obľúbenejšími v segmente nehnuteľností elitnej skupiny. Dokonalá kvalita, jedinečný taliansky dizajn a široká funkčnosť elitných vstupných panelov URMET zdôrazňujú vysoký stav rezidenčného komplexu a zaujmú aj tých najnáročnejších.

Prehľad

Panel kombinuje prísny a elegantný dizajn s najvyššou bezpečnosťou. Predná doska panelu je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele s hrúbkou 1,5 mm a nebojí sa vplyvov prostredia a mechanického poškodenia. Vďaka použitiu skrytých skrutiek v dizajne, zvýšenej bezpečnosti a povrchu vyzerá pevný a monolitický

INOX je úplne prispôsobiteľný tak, aby vyhovoval potrebám vašich projektov; vstupný panel INOX si môžete prispôsobiť tak, aby bol dostupný v akejkoľvek farbe RAL; a tiež v akejkoľvek povrchovej úprave (napr. mosadz/bronz/nehrdzavejúca oceľ) – INOX je plne prispôsobiteľný.

Ak požadujete vlastný vstupný panel, ale nepotrebujete napríklad sfarbenie RAL alebo iný materiál, je to v poriadku.

INOX má „štandardný rad“, ktorý sa navrhuje rýchlejšie a je dodávaný z nehrdzavejúcej ocele 316L morskej kvality. „Štandardný rad“ má prednastavený rozsah rozmerov a je ideálny pre jednoduché, vlastné návrhy vstupných panelov.

Zhrnutie

Moderné vstupné panely vykonávajú nielen funkcie obmedzovania prístupu cudzincov k Vám, ale tiež sa stávajú dekoráciou moderných bytových komplexov a domov. Vstupné panely Premium Urmet sa už mnoho rokov úspešne používajú v mnohých elitných realitných projektoch po celom svete, pretože krásny interkom pri vstupe vytvára medzi obyvateľmi pozitívnu náladu a priťahuje pozornosť hostí. Z tohto dôvodu je vstupný panel URMET ELEKTA INOX navrhnutý tak, aby zaujal návštevníkov.