Alpha modular

Modulárny vstupný panel ALPHA. Prvý bezrámový vstupný panel. Je určený pre malé a stredne veľké, novovybudované a rekonštruované vstupné systémy.

Prehľad

Alpha je k dispozícii v leštenom čiernom alebo bielom prevedení, v tlačidlových a digitálnych variáciách, buď na povrch, alebo pod omietku.

Alpha je kompatibilný s naším 2-vodičovým vstupným systémom ‚2Voice‘ a naším IP vrátkovým systémom ‚IPerCom‘.

Alpha je štýlová

Alpha je najtenší vstupný panel na trhu s iba 29 mm šírkou pre povrchovú montáž, ktorý sa dá zmenšiť na iba 12 mm pre zapustenú montáž. Alpha je tiež prvý modulárny vstupný panel bez rámu , ktorý poskytuje minimalistický a moderný dizajn.

Alpha je všestranný

Alpha má rad 11 rôznych modulov, ktoré je možné kombinovať v tisíckach rôznych variácií a vytvoriť tak skutočne jedinečný dizajn panelov. Takže si môžete byť istí, že pri použití Alpha existuje dizajn panelu, ktorý spĺňa špecifické potreby vášho projektu.

LCD verzia

Alpha je k dispozícií aj v digitálnej verzii s 3.5″ farebný LCD displejom s dotykovými tlačidlami. V adresári je možné vybrať špecifické kategórie používateľov na rýchlejšie vyhľadávanie, napr. právnikov, lekárov alebo iných odborníkov. Obsahuje aj užívateľský kód pre tiesňové volania, ktorý sa aktivuje keď sa súčastne stlačí niekoľko tlačidiel. Pomocou číselného kódu viete bezproblémov spravovať otvorenie vstupných dverí.

Rýchlosť montáže je dôležitá

Inštalácia je jednoduchá a rýchla. V skutočnosti je Alpha panel vyrobený iba z niekoľkých prvkov, ktoré zapadajú do seba, takže nie je potrebný žiadny skrutkovač, čo skracuje dobu inštalácie.